Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

Ķiploku un timiāna kapsulas

Ķiploku un timiāna kapsulas
Ķiploku un timiāna kapsulas
22,60 €
Bez nodokļa: 22,60 €

Jūs varat nopirkt šo preci ar atlaidi. Gribi uzzināt kā?


• Spēcīgs antioksidants.
• Mīksta kapsula bez smaržas.
• Aizsargā organismu pret brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību.
• Palīdz taukus pārvērst enerģijā.

Ķiplokus un timiānu (mārsilu) cilvēce lieto jau kopš gadu tūkstošiem. Pat Ēģiptes papirusos, kas rakstīti ap 1500. gadu pirms mūsu ēras, atrastas 22 ķiploku receptes veselības stiprināšanai. Šī auga lietderība plaši zināma arī mūsdienās.

Ķiploki un timiāns ir divi spēcīgi antioksidanti, kuru devas lieliski sabalansētas Forever ķiploku un timiāna kapsulās. Šīs kapsulas palīdz uzturēt labu veselību.

Veiktie pētījumi ir pierādījuši, ka ķiploki satur tādas vielas, kuras vielmaiņas rezultātā taukus pārvērš enerģijā un aizsargā organismu no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības. No ķiploka izdalās alicīns, kas iznīcina slimību baktērijas, sēnītes un vīrusus.

Ir pierādīta arī ķiploka sastāvā esošo sēra savienojumu labvēlīgā iedarbība uz organismu. Turklāt ķiploks satur ģermāniju, kas ir svarīgs imūnsistēmas stiprinātājs, antioksidantu selēnu, kā arī lecitīnu, kurš palīdz izvadīt no organisma tauku nogulsnes.

Timiāns satur tanīnu, fenolu un timolu (saponīnus). Tie ir spēcīgi antioksidanti un efektīvi aizsargā organismu pret slimību baktērijām un sēnītēm. Ķiploku un timiāna kapsulu sastāvā ir arī kālijs, kalcijs, B grupas vitamīni un C vitamīns.

Sastāvdaļas: rapšu eļļa, želatīns, glicerols, lecitīns, bišu vasks, attīrīts ūdens, ceratonijas ekstrakt

Lietošana: 1 kapsula katrā ēdienreizē. Lietot kā uztura bagātinātāju.