Izvēlne
Pirkumu grozs

Forever Marine Collagen-kolagēns

Forever Marine Collagen-kolagēns
-15 %
Forever Marine Collagen-kolagēns
  • Krājumi: Ir noliktavā
  • Produkta kods: 613
75,00 €
87,95 €
Bez nodokļa: 75,00 €
Uztura bagātinātājs ādai
Uztura bagātinātājs locītavām
Nesatur glutēnu

Kolagēns ātri kļūst par neatņemamu jebkuras ikdienas ādas kopšanas rutīnas sastāvdaļu. Arvien vairāk cilvēku lieto kolagēnu un vēlas, lai tas vieglāk uzsūktos un katrs piliens sniegtu maksimālu labumu. Forever Marine Collagen™ ir augstas koncentrācijas šķidrs uztura bagātinātājs, kura pamatā ir uzlabota zivju kolagēna forma, kas organismā uzsūcas un sadalās vieglāk nekā citas formas.

Turklāt šis uztura bagātinātājs ir gards! Forever Marine Collagen™ ir patīkami skābena ogu garša un to var dzert tieši no paciņas. Vai var būt vēl ērtāks veids, kā iekšķīgi saglabāt ādas mitrināšanu, elastību un veselīgu izskatu?

Papildus kolagēnam šis uztura bagātinātājs satur arī antioksidantus – melno piparu ekstraktu, smiltsērkšķu ogu ekstraktu un zaļās tējas ekstraktu. Forever Marine Collagen™ satur arī cinku un biotīnu, kas ir svarīgi normālas ādas un matu stāvokļa uzturēšanai.

Ja savai ikdienas ādas kopšanas un skaistuma rutīnai vēlaties pievienot kolagēnu, izvēlieties efektīvo un labi absorbējamo Forever Marine Collagen™.

DAUDZUMS
30 X 15 ml

LIETOŠANA
Lietojiet vienu paciņu dienā.