Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

Forever Living ēteriskās eļļas – piparmētru

Forever Living ēteriskās eļļas – piparmētru
Forever Living ēteriskās eļļas – piparmētru
16,55 €
Bez nodokļa: 16,55 €Jūs varat nopirkt šo preci ar atlaidi. Gribi uzzināt kā?

Tīra, stipra un atsvaidzinoša

Piparmētras bija pazīstamas jau Senajā Romā un Grieķijā, kur tās izmantoja kā aromātiskos un garšvielu augus. Mūsdienās šo daudzu iecienīto garšauga eļļu izmanto ārīgi vai kā vērtīgu aromterapijas līdzekli.

Forever piparmētru ēteriskā eļļa tiek iegūta no lapiņām, kas tiek novāktas Himalaju pakājē Indijā, kur lieliskā klimatā un augsnē izaug vērtīgas, visaugstākās kvalitātes piparmētras.

Šai eļļai piemīt svaigs, atsvaidzinošs aromāts, kas atmodina jūsu sajūtas. Smarža – viena no svarīgākajām sajūtām, kas palīdz mums iepazīt un izprast apkārtējo pasauli, taču tā spēj paveikt vēl daudz vairāk. Ožas receptori aizmugurējā deguna dobumā ir cieši saistīti ar limbisko smadzeņu sistēmu, kas ir atbildīga par emocijām un atmiņu. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka aromterapija var ļoti ietekmēt mūsu atmiņu un pat garastāvokli.

Ēteriskās eļļas tiek iegūtas no rūpīgi atlasītām izejvielām, galvenokārt izmantojot tvaika destilācijas un aukstās presēšanas metodi. Katra ēteriskā eļļa tiek iegūta no konkrētas auga daļas: ziediem, augļiem, sēklām, lapām un pat mizas vai saknēm. Izmantotā auga daļa un ekstrakcijas metode ir atkarīga no eļļas veida. Rezultātā tiek iegūta vistīrākā augu esence, kas radīta speciāli jums.

DAUDZUMS
15 ml

LIETOŠANA 2-4 eļļas pilienus pievienojiet ūdenim vai sajauciet ar bāzes eļļu jeb losjonu un lietojiet ārīgi vai izmantojiet aromterapijai.