Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

Forever Living ēteriskās ellas – lavandu

Forever Living ēteriskās ellas – lavandu
Forever Living ēteriskās ellas – lavandu
22,40 €
Bez nodokļa: 22,40 €
Jūs varat nopirkt šo preci ar atlaidi. Gribi uzzināt kā?

Klasisks nomierinošs un relaksējošs aromāts

Lavandas – īpaši vērtīgs augs, kas tika izmantots jau Senajā Romā un Grieķijā. Šis brīnišķīgi smaržojošais garšaugs tiek pieminēts arī bibliskajos tekstos, kur teikts, kā tas kopā ar alveju, garšvielām un citiem augiem tika izmantots, gatavojot tempļus dievkalpojumiem.

Forever lavandas ēteriskās eļļas īpašais maigais aromāts palīdz nomierināties un atslābināties. Bulgārijā, kur ir ideāls klimats un augsne, tiek audzētas, kultivētas un novāktas lavandas, kas ir īpaši bagātas ar terpēniem un linalilacetātu, kas piešķir tām saldenu augļu aromātu.

Sajūtiet lavandas ēteriskās eļļas nomierinošo efektu plaukstā, sajaucot tās dažus pilienus ar bāzes eļļu. Ieelpojiet spēcīgo ziedu aromātu un pēc tam ierīvējiet maisījumu deniņos un plaukstās. Ļaujiet brīnišķīgajai smaržu buķetei aizvest jūs uz miera un relaksācijas oāzi. Forever lavandas ēterisko eļļu var izmantot arī difuzoros. Pamēģiniet pirms gulētiešanas iepilināt dažus pilienus Forever ēteriskās eļļas difuzorā, lai atpūstos pēc garās dienas un sagatavotu ķermeni un prātu mierīgai nakts atpūtai.

Ieelpojot Forever lavandas ēteriskās eļļas aromātu, ožas receptori deguna dobuma aizmugurē nosūta informāciju limbiskajai smadzeņu sistēmai, kas ir atbildīga par emocijām un atmiņu.

Forever ēteriskās eļļas tiek iegūtas no rūpīgi atlasītām izejvielām, galvenokārt izmantojot tvaika destilācijas vai aukstās presēšanas metodi. Katra ēteriskā eļļa tiek iegūta no konkrētas auga daļas: ziediem, augļiem, sēklām, lapām un pat mizas vai saknēm. Rezultātā tiek iegūta tīrākā augu esence, kas radīta speciāli jums. DAUDZUMS 15 ml LIETOŠANA 2-4 eļļas pilienus pievienojiet ūdenim vai sajauciet ar bāzes eļļu jeb losjonu un lietojiet ārīgi vai izmantojiet aromterapijai.

DAUDZUMS
15 ml
LIETOŠANA 2-4 eļļas pilienus pievienojiet ūdenim vai sajauciet ar bāzes eļļu jeb losjonu un lietojiet ārīgi vai izmantojiet aromterapijai.