Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

Forever Living ēteriskās eļļas – aizsargājošā

Forever Living ēteriskās eļļas – aizsargājošā
Forever Living ēteriskās eļļas – aizsargājošā
21,40 €
Bez nodokļa: 21,40 €
Jūs varat nopirkt šo preci ar atlaidi. Gribi uzzināt kā?

Izteiksmīga garšvielu, citrusaugļu un garšaugu buķete

Mūsu sajūtas darbojas kopā, lai palīdzētu mums iepazīt un izprast apkārtējo pasauli. Ožas receptori deguna dobuma aizmugurējā daļā ir tieši saistīti ar limbisko smadzeņu sistēmu, kas ir atbildīga par emocijām un atmiņu. Tāpēc nav brīnums, ka aromterapija var ļoti ietekmēt mūsu atmiņu un pat garastāvokli.

Forever aizsargājošais ēterisko eļļu maisījums – rūpīgi atlasītu tīru dabīgo eļļu kombinācija, kas sastāv no krustnagliņu, apelsīnu, kanēļa mizas, rozmarīna, vīraka, eikalipta un kadiķa ogu eļļām. Katra vērtīgā eļļa tika atlasīta, lai palielinātu izturību, sniegtu enerģiju un uzturētu imunitāti.

Lai izgatavotu visvērtīgākās dabīgās eļļas, Forever sadarbojās ar zinātniekiem, lauksaimniekiem, aromterapijas speciālistiem un botāniķiem. Forever ēteriskās eļļas tiek iegūtas no rūpīgi atlasītām izejvielām, galvenokārt izmantojot tvaika destilācijas vai aukstās presēšanas metodi. Katra ēteriskā eļļa tiek iegūta no konkrētas auga daļas: ziediem, augļiem, sēklām, lapām un pat mizas un saknēm. Rezultātā tiek iegūta tīrākā augu esence, kas radīta speciāli jums.

Šīs eļļas aromterapijas efektu varat izbaudīt, sajaucot to ar bāzes eļļu un uzklājot uz ādas vai izmantojot ēterisko eļļu difuzorā. Atjaunojiet savas sajūtas un uzlabojiet organisma dabīgo aizsardzību ar efektīvo Forever aizsargājošo ēterisko eļļu maisījumu.

DAUDZUMS
15 ml

LIETOŠANA 2-4 eļļas pilienus pievienojiet ūdenim vai sajauciet ar bāzes eļļu jeb losjonu un lietojiet ārīgi vai aromterapijai.