Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

Forever Living citronu ēteriskā ella

Forever Living citronu ēteriskā ella
Forever Living citronu ēteriskā ella
11,80 €
Bez nodokļa: 11,80 €

Jūs varat nopirkt šo preci ar atlaidi.
Gribi uzzināt kā? Spied šeit -> https://aloevera24.lv/atlaidi


Labam garastāvoklim un enerģijai

Citronu eļļa – viena no pasaulē pazīstamākajām un visplašāk izmantotajām eļļām. Tā jau gadsimtiem ilgi tiek izmantota kukaiņu atbaidīšanai, telpu tīrīšanai un dezinfekcijai, kā arī sava aromāta dēļ garastāvokļa uzlabošanai.

Forever ēteriskā citronu eļļa ir izgatavota no ar rokām novāktiem citroniem, kurus, lai varētu iegūt vērtīgu eļļu, rūpīgi nolasa un nobriedina līdz pilnīgai nobriešanai. Forever Living ēteriskā citronu eļļa ir pilnīgi tīra.

Izmantojot aukstās presēšanas metodi, no augļa mizas tiek iegūta eļļa, ko pēc tam rūpīgi nokasa. Iegūto produktu ievieto centrifūgā, kur eļļu atdala no auga cietajām daļiņām. Tādējādi tiek iegūta tīra un vērtīga Forever ēteriskā citrona eļļa.

Aromterapijai var būt milzīga ietekme uz mūsu garastāvokli, atmiņu un enerģiju. Ožas receptori ir cieši saistīti ar smadzeņu limbisko sistēmu, kas ir atbildīga par emocijām un atmiņu. Izmantojot Forever ēterisko citronu eļļu difuzorā vai sajaucot ar bāzes eļļu, tās spēcīgais atsvaidzinošais aromāts sniegs enerģiju un palīdzēs uzlabot garastāvokli.

Forever citronu ēteriskā eļļa – lieliska universāla ēteriskā eļļa. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat to difuzorā vai, lai piešķirtu svaigu smaržu tīrīšanas līdzekļiem, – jūs noteikti izbaudīsiet tās svaigo un atsvaidzinošo augļu aromātu.

LIETOŠANA

2-4 eļļas pilienus pievienojiet ūdenim vai sajauciet ar bāzes eļļu jeb losjonu un lietojiet ārīgi vai izmantojiet aromterapija.

15 ml