Izvēlne
Pirkumu grozs

Forever kids-multivitamīni bērniem

Forever kids-multivitamīni bērniem
Forever kids-multivitamīni bērniem
13,55 €
Bez nodokļa: 13,55 €


• Nesatur sintētiskās krāsvielas un konservantus.
• Košļājamas tabletes.
• Fitovielas iegūtas no svaigiem augļiem un dārzeņiem.

Parūpējieties, lai jūsu bērni katru dienu saņemtu nepieciešamās uzturvielas, tāpēc – dodiet viņiem Forever KidsTM košļājamās multivitamīnu tabletes. Lietojot šos lieliskos un garšīgos multivitamīnus, gan pieaugušo, gan bērnu organismi saņems nepieciešamākos vitamīnus, minerālus, dzelzi un fitovielas.

Tagad Forever KidsTM sastāvs ir papildināts ar dzelzi, kas ir ļoti svarīgs elements imūnsistēmas stiprināšanai un kognitīvai attīstībai. Turklāt, dzelzs ir minerāls, kuru lielākā daļa cilvēku saņem nepietiekošā daudzumā, bet, kurš ir ļoti svarīgs kopējam veselības stāvoklim.

Fitovielas – ļoti vērtīgas augu izcelsmes uzturvielas, kuras iegūtas no augļiem un dārzeņiem. Jaunā, uzlabotā Forever KidsTM sastāvā ir vēl vairāk fitovielu, kuras iegūtas no visdažādākajiem augļiem un dārzeņiem, kā arī to ražošanā netiek izmantotas sintētiskās krāsvielas un konservanti. Rezultāts – brīnišķīgas garšas multivitamīnu tabletes, kuras ir patīkami lietot un kuras papildina citu Forever Living piedāvāto uztura bagātinātāju asortimentu!
Gan jums, gan jūsu bērniem patiks dabīgā vīnogu garša, kā arī jūs varēsiet justies mierīgi, jo par labu veselību būsiet parūpējušies!


Sastāvdaļas:
sorbitols, ksilitols, kalcija malāts, magnija malāts, citronskābe, vīnogu garšas viela, mikrokristālu celuloze, antocianīni, stearīnskābe, persiku garšas viela, silīcija dioksīds, magnija stearāts, sukraloze, guaro sveķi.

Lietošana:
lietot kā uztura bagātinātāju pieaugušajiem un bērniem no 4 gadu vecuma – līdz 4 tabletēm dienā, bet bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam – līdz 2 tabletēm dienā.