Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

Forever B12 Plus

Forever B12 Plus
Forever B12 Plus
19,10 €
Bez nodokļa: 19,10 €
Jūs varat nopirkt šo preci ar atlaidi. Gribi uzzināt kā?

Forever B12 Plus piemīt pakāpeniska uzturvielu atbrīvošanas sistēma, kas palīdz nodrošināt maksimālu uzturvielu uzņemšanu, tāpēc jūs izmantosiet visas tabletes iespējas. B12 vitamīns apvienots ar folijskābi (tā tiek saukts B9 vitamīns) uzlabotā formulā, kas palīdz uzturēt vielmaiņas procesus, veicina sarkano asins ķermenīšu veidošanos un uztur veselīgu imūnsistēmu.

Pateicoties pakāpeniskajai atbrīvošanās sistēmai, B12 Plus tablete lēnām atbrīvo uzturvielas un ļauj organismam tās uzņemt pakāpeniski. Tādā veidā B12 un folijskābe, kas darbojas ilgāku laiku, uztur veselīgu enerģijas līmeni un palīdz organismam uzturēt normālu homocisteīna vielmaiņu, kas ir svarīga sirds veselībai. Pētījumi pierāda, ka sievietes, kuras savā auglības periodā ievēro veselīgu uzturu un saņem pietiekamu daudzumu folijskābes, var samazināt risku dzemdēt bērnus ar iedzimtiem defektiem.

Papildināt B12 vitamīna daudzumu uzturā ir ļoti svarīgi arī gados vecākiem cilvēkiem. Pēc 50 gadu vecuma cilvēki bieži saskaras ar dažādām kaitēm, kas apgrūtina B12 vitamīna un folijskābes uzņemšanu organismā no ikdienā lietotajiem ēdieniem. Izvēlieties Forever B12 Plus.Atslēgvārdi: Forever B12 Plus