Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

CLEAN 9 komplekts / Chocolate

CLEAN 9 komplekts / Chocolate
CLEAN 9 komplekts / Chocolate
129,50 €
Bez nodokļa: 129,50 €

Jūs varat nopirkt šo preci ar atlaidi. Gribi uzzināt kā?

Vai var izskatīties un justies labāk tikai 9 dienu laikā?

Programma Clean 9 var kļūt par pirmo soli slaidāka un veselīga ķermeņa sasniegšanai. Šī iedarbīgā un vienkāršā programma nodrošinās ar visiem nepieciešamajiem līdzekļiem, lai jūs varētu sākt mainīties jau šodien!

Ko jūs varētu sagaidīt tuvāko 9 dienu laikā?

Jūs izskatīsieties labāk, jutīsieties labāk un sāksiet no organisma izvadīt tajā sakrājušos toksīnus, kuri traucē maksimāli absorbēt ar pārtiku saņemtās uzturvielas. Turklāt, jutīsieties vieglāki un enerģiskāki, pierādīsiet sev, ka varat kontrolēt apetīti, un ievērosiet, ka ķermenis sāk izmainīties. Mainīt dzīvesveidu nav viegli. Taču daudzas vērtīgas lietas nav viegli sasniedzamas. Programma Clean 9 – pirmais solis tam, lai uz visu laiku nostiprinātu ieradumus, kas palīdzēs sasniegt un saglabāt vēlamo svaru. Šī attīrošā programma - programmas Forever F.I.T. pamats; tas ir brīnišķīgs sākums, ja gribat būt veseli, gribat attīrīt organismu un priecāties par slaidāku ķermeni. Ielieciet pamatu labākam izskatam un pašsajūtai.

Komplektu „Clean 9“ sastāda: Aloe Vera sula (divas 1 litra tilpuma pudeles) Kokteilis „Forever Lite Ultra Chocolate“® (1 paciņa) „Forever Therm“™ (18 tabletes) „Forever Fiber“™ (9 paciņas) „Forever Garcinia Plus“® (54 kapsulas) Centimetrmērs “Clean 9” buklets Kokteiļu šeikeris .