Izvēlne
Pirkumu grozs

Bišu ziedputekšņi

Bišu ziedputekšņi
Bišu ziedputekšņi
19,00 €
Bez nodokļa: 19,00 €• Vitamīnu un minerālu avots.
• Visas neaizvietojamās aminoskābes.
• Kvalitatīvs, ekoloģisks produkts.

Ziedputekšņi ir ziedošo augu mikrosporas, ko bites savāc un sanes savos stropos uzturam. Koki, puķes un citi augi bez ziedputekšņiem nevarētu pastāvēt. Arī cilvēka organismam tie ir noderīgi kā lielisks enerģijas un veselības avots. Ziedputekšņus uzskata par vienu no vislabāk sabalansētajiem dabas produktiem.

Forever bišu ziedputekšņi tiek iegūti dravās, kas izvietotas ekoloģiski tīros rajonos, ievākšanas gaitā izmantojot patentētās nerūsējošā tērauda tvertnes. Šāda tehnoloģija nodrošina šī dabiskā produkta tīrību un iedarbīgumu. Forever bišu ziedputekšņi ir dabīgi un nesatur konservantus, aromatizētājus, krāsvielas.

Ziedputekšņos ir daudz organismam nepieciešamo vielu. Tie satur gandrīz visu vitamīnu kompleksu, kuri nodrošina cilvēka veselību: visus B grupas vitamīnus, C vitamīnu, D, E, K vitamīnu un beta karotīnu (A vitamīns). Ziedputekšņi satur arī lielu daudzumu minerāļu, fermentu un kofermentu, kā arī augu izcelsmes taukskābes, lecitīnu, ogļhidrātus, olbaltumvielas un 22 aminoskābes, ieskaitot visas astoņas aminoskābes, kuras organisms pats nesintezē. Ziedputekšņu uzturvielas organisms viegli absorbē un pārstrādā.

Forever bišu ziedputekšņi ir kvalitatīvs uztura bagātinātājs, kas uzlabo asinsriti, regulē gremošanas sistēmas darbību, stiprina imūnsistēmu un aizsargā veģetatīvo nervu sistēmu.

Sastāvdaļas
medus, stearīnskābe, silīcija dioksīds un bišu pieniņš.

Lietošana
sākt ar 1⁄4 tabletes vienu reizi dienā, pakāpeniski palielināt devu līdz vienai tabletei trīs reizes dienā.