Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

Atlaidi


Ja Jūs un Jūsu ģimene izmanto Forever produktus, vai nav pienācis laiks tos iegādāties lētāk? Jums nepieciešams reģistrēties forever living mājas lapā. 

Seko šim vienkaršiem soļiem pats: 
1. Noklikšķiniet uz šīs saites un aizpildiet līgumu: https://registracija.foreverliving.lt/lv
2. Aizpildot līgumu, jāievada sponsora ID, vārds un uzvārds. Šie dati ir jāievada, bez tiem jūs nevarēsit reģistrēties.
Sponsora ID: 370000145519
Sponsora vārds: Sandra
Sponsora uzvārds: Simonaitienė

 Kad pieteikums ir pabeigts, turpināsies šādas darbības:
1. Uz jūsu e-pastu pa saņemsiet piekļuves informāciju forever living sistēmai, ja neesat saņēmis vēstuli, pārbaudiet direktorijus "SPAM" un "Mēstules"; 
2. Pieslēdzoties pie sistēmas Jūs varēsiet izvēlēties un pasūtīt vēlamos produktus, viena pirkuma vērtībai ir jabūt vismaz 50 €. 
3. Preču cenas sistēmā forever living jau ir pieejamas ar saņemto 5% atlaidi
4. internetveikalā forever living veiciet pasūtījumu trīs darba dienu laikā no reģistrācijas laika un samaksājiet par to no sava bankas konta. Maksājums no personīgā konta būs jūsu Līguma apstiprinājums. Kurjers piegādās produktus uz norādīto adresi divu darba dienu laikā. 
5. Ja trīs darbdienu laikā neizveidosiet pasūtījumuforever living  vietnē , Jums piešķirtais ID numurs būs anulēts un Jūsu izveidotais līgums būs nederīgs. Ja vēlaties pasūtīt vēlāk - vienkārši piesakieties vēlreiz, t.i. atkārtojiet visas darbības no sākuma.

Katram forever living produktam ir punktu skaits (CC). Ja 2 mēnešu laikā no reģistrācijas iegādājaties produktus 2CC (pieejami arī atsevišķos pasūtījumos), jūs saņemsiet pastāvīgu atlaidi 30% visiem nakamiem pasūtījumiem.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.