Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

ARGI+ L-arginīna un vitamīnu komplekss

ARGI+ L-arginīna un vitamīnu komplekss
ARGI+ L-arginīna un vitamīnu komplekss
68,20 €
Bez nodokļa: 68,20 €Jūs varat nopirkt šo preci ar atlaidi. Gribi uzzināt kā?
• L-arginīns tiek saukts par “burvju molekulu”
• Patentēts augļu maisījums – antioksidantu avots
• Veicina slāpekļa oksīda ražošanu.

L-arginīns ir tik iedarbīga aminoskābe, ka zinātnieki to sauc par “burvju molekulu”. Un ne velti, jo, mūsu organisms pārvērš L-arginīnu slāpekļa oksīdā - molekulā, kas palīdz atslābināties un paplašina asinsvadus. Šis process ir svarīgs tam, lai būtu intensīvāka asinsrite, kas pozitīvi ietekmē daudzas svarīgas organisma funkcijas. L-arginīns ir ļoti vērtīgs, tāpēc nav brīnums, ka tas izraisa tik lielu interesi. ARGI+ sniedz visu L-arginīna spēku. Turklāt tā iedarbību pastiprina: granātābolu ekstrakts, sarkano vīnogu ekstrakts, vīnogu un dažādi ogu ekstrakti.

Kopā visas šīs sastāvdaļas kļūst par nākamās paaudzes uztura bagātinātāju. Tikai viena ARGI+ paciņa, atšķaidīta ar ūdeni vai ar iecienītu alvejas dzērienu, palīdzēs jums sajust atšķirību. Papildiniet savu uzturu ar iedarbīgo L-arginīnu!

Sastāvs: Patentēts maisījums: vīnogu ekstrakts, granātābolu ekstrakts, sarkano vīnogu ekstrakts, plūškoku ogu sulas pulveris, aveņu sulas pulveris, morello ķiršu sulas pulveris, kazeņu sulas pulveris, upeņu sulas pulveris un krūmmelleņu sulas pulveris.

Citas sastāvdaļas: citronskābe, ogu aromātvielas, silīcija dioksīds, ksilīts, maltodekstrīns, d-riboze, sukraloze, monokāļu fosfāts. Ieteicams: Sirds un asinsvadu uzturēšanai. Vispārīgai organisma labākai asinsrites apmaiņai.

Lietošana: Paciņu ARGI+ atšķaidītu ar 250 ml ūdens vai alvejas sulas vienu reizi dienā.