Izvēlne
Pirkumu grozs

Alvejas un avokado ziepes sejai un ķermenim

Alvejas un avokado ziepes sejai un ķermenim
Alvejas un avokado ziepes sejai un ķermenim
6,10 €
Bez nodokļa: 6,10 €


• Brīnišķīga tekstūra
• Dabīgas izcelsmes tīrīšanas vielas
• Piemērots visiem ādas tipiem
• Atsvaidzinošs citronu aromāts

Tīra un veselīga āda – dabīgā skaistuma pamats. Taču vislabākais veids kā šādu skaistumu radīt – lietot tādus dabīgos ingredientus, kā tīru avokado eļļu un alveju no Forever plantācijām. Alvejas un avokado ziepes ne tikai tīra, bet arī mitrina, tāpēc āda izskatās maigāka, gludāka un vairāk mirdzoša.

Avokado – barojoši augļi, kas satur daudz vērtīgu vitamīnu un minerālu, to vidū arī A, C un E vitamīnus. Avokado sastāvā esošās taukvielas veido brīnišķīgu ziepju pamatu, tāpēc pat sausa āda pēc mazgāšanās izskatās maiga un gluda. Ziepju sastāvā ir alvejas želeja, kas mīkstina un nomierina, visai dienai piešķirot mitruma sajūtu.

Ziepes ar alveju un avokado baro un mitrina, padara ādu maigu, to nekairinot, pat tad, ja jūsu āda ir ļoti jūtīga. Ziepes ir pietiekami maigas sejai un visam ķermenim. Tās atsvaidzinoši smaržo pēc citroniem, kuru aromāts palīdzēs no rītiem pamosties, bet alvejas un avokado sniegtā maiguma sajūta jūs pavadīs visu dienu.

Jau vairāk nekā 42 gadus Forever meklē visaugstākās kvalitātes sastāvdaļas, lai radītu dabas un zinātnes iedvesmotus produktus, kas rūpējas par jūsu skaistumu.