Izvēlne
Pirkumu grozs

Alvejas sula ar dzērveņu koncentrātu

Alvejas sula ar dzērveņu koncentrātu
Alvejas sula ar dzērveņu koncentrātu
32,35 €
Bez nodokļa: 32,35 €


99,7 procenti tīras iekšējās alvejas lapas želejas
Bez konservantiem
Atjauno organismu līdz šūnu līmenim
Saglabā stipru imunitāti
Aizkavē novecošanās procesus
Pozitīvi ietekmē gremošanas sistēmu
Palīdz saglabāt dabīgu enerģijas līmeni

Alvejas sula satur vairāk nekā 75 vērtīgās uzturvielas:
20 aminoskābes (tai skaitā 8 neaizvietojamās)
12 veidu vitamīni: A, B, C, E grupas vitamīni, folijskābe, pat B12, kas visbiežāk atrodams dzīvnieku taukos
20 minerāli: kalcijs, magnijs, cinks, mangāns, dzelzs, hroms, varš
Mono un polisaharīdi (sastāvā ir acemannāns, kas iznīcina pataloģiskos mikroorganismus)
Saponīni (no angļu valodas - soap) - ziepes, kuras attīra zarnu traktu
Fermenti, celuloze, enzīmi.

Atspirdzinošas dzērvenes un saldi āboli pārvērš mūsu visu novērtēto alvejas sulu par īpašas garšas dzērienu, kas ne tikai palīdz uzturēt labu gremošanas traktu, bet arī apgādā ar dažādiem vitamīniem un fitonutrientiem.

Mēs nepārspīlējam sakot, ka alvejas un dzērveņu sulas sastāvā mūsu alvejas ir lielā daudzumā. Tajā ir 90,7 procenti stabilizētas iekšējās alvejas lapas želejas un dabīgu sulu koncentrāti, kas palīdz saglabāt stipru imunitāti un dabīgu enerģijas līmeni.

Alvejas ievērojamas ar dabīgām attīrīšanas īpašībām, tāpēc tās palīdz labāk uzņemt uzturvielas no mūsu uzņemtās pārtikas gremošanas traktā, no kurienes tās tālāk nokļūst asinīs, kā arī veicina labo baktēriju augšanu. Alvejas sastāvā esošais unikālais polisaharīds acemannāns, kā arī citas uzturvielas palīdz saglabāt stipru imunitāti.

Dzērvenes un saldie āboli piešķir šai sulai atspirdzinošu, pikantu garšu. Dzērveņu antioksidācijas īpašības ir 20 reizes stiprākas par C vitamīna, turklāt tajā ir proantocianīdi, kuri kopā ar C vitamīnu palīdz saglabāt veselus urīnvadus. Ābolu sastāvā ir īpašais fitonutrientu kvercetīns – vēl viens iedarbīgs antioksidants, lai alvejas un dzērveņu sula būtu vēl veselīgāka un gardāka.

Alvejas un dzērveņu sula tiek aseptiski apstrādāta, tāpēc tā tiek ražota bez konservantiem un tā tiek iepildīta „Tetra Pak” iepakojumos, kas ražoti no 100 procentīgi pārstrādājamiem materiāliem, lai jūs varētu baudīt svaigu, neatšķaidītu alvejas želeju, kas saglabājusi visas savas vērtīgās īpašības, kādas radījusi pati daba.

Sastāvdaļas: stabilizēta iekšējā alvejas lapu želeja (90,7% iekšējās alvejas lapu želejas, askorbīnskābe, citronskābe), dabīgs ābolu sulas koncentrāts (4%), fruktoze, dabīgs dzērveņu sulas koncentrāts (2%).

Lietošana: Ieteicamā dienas deva 40 - 120 ml. Pirms lietošanas sakratīt. Atvērtu glabājiet ledusskapī vertikālā stāvoklī. Izlietot 30 dienu laikā.

1 L