Izvēlne
Pirkumu grozs
Oficiālā Forever Living Products vietne www.foreverliving.lv
Forever konsultants Sandra Simonaitienė ID: 370000145519

Aktivizētājs ar alveju

Aktivizētājs ar alveju
Aktivizētājs ar alveju
14,30 €
Bez nodokļa: 14,30 €
Jūs varat nopirkt šo preci ar atlaidi. Gribi uzzināt kā?• Brīnišķīgi kondicionē
• Pietiekami maigs visa veida ādai, pat jūtīgai ādai ap acīm
• Tīra, nomierina un atsvaidzina
• Pastiprina citu

Aktivizētājs ar alveju, kura sastāvā ir vairāk nekā 98% alvejas želejas, uzreiz nokļūstot uz ādas to atsvaidzina un nomierina. Alveja ir ļoti piemērota jūtīgai ādai, bet aktivizētājā esošie pārējie komponenti, tādi kā vitamīns A, C un E katru dienu rūpējas par jūsu ādu. Vērtīgo alveju papildinājām ar alantoīnu, kas ne tikai iedarbīgi mitrina, bet arī kopā ar alveju padara ādu maigu un gludu. Aktivizētāja sastāvā arī ir fermenti, aminoskābes un polisaharīdi, kas brīnišķīgi mitrina.

Šis līdzeklis, kura sastāvā alveja ir bagātīgā daudzumā, sagatavo ādu citiem Forever ādas kopšanas līdzekļiem, vai arī to lietojot beigās, tas nostiprina un pastiprina to iedarbību. Varbūt jau drīz šī jaunā skaistuma rituāla daļa kļūs par jūsu iecienītāko, jo jūs ne tikai baudīsiet pašu procesu, bet arī priecāsieties par ādu, kas kļuvusi skaistāka un maigāka.

Sastāvdaļas: aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel/gel d’aloès oficinal stabilisé*), 1,2-Hexanediol, Allantoin, Disodium EDTA, Potassium Sorbate.

Lietošana: aktivizētājs ar alveju – universāls līdzeklis, kas tīra un atsvaidzina. Vates gabaliņu samitriniet aktivizētājā un maigi ar to iesmērējiet ādu. Ja vēlaties pagatavot masku ar alveju, samaisiet 1 tējkaroti maskas pulvera ar 1 tējkaroti aktivizētāja un plānā kārtā uzlieciet masku uz tīras ādas. Pēc 20 minūtēm rūpīgi nomazgājiet ar tīru ūdeni. Lietojiet 2-3 reizes nedēļā. Uzmanību: Izvairieties no nokļūšanas acīs. Acīm iekaistot, rūpīgi nomazgājiet ar ūdeni. Ja kairinājums nepāriet, pārtrauciet lietošanu un pakonsultējieties ar ārstu.